Videohry

Sleduj Ódinov boj s osudom v novom rozšírení pre Assassin´s Creed

Sleduj Ódinov strastiplný boj s osudom, hrôzostrašným Surturom a ďalšími nástrahami v novom DLC pre Assassin´s Creed!

Už tento marec by sme sa mali dočkať najnovšieho rozšírenia pre aktuálne posledný titul z hernej série Assassin´s Creed. Ponesie vydarený názov Dawn of Ragnarok, a podľa všetkého pôjde o rozšírenie, ktoré takmer dorovná samotnú hlavnú hru – Assassin´s Creed: Valhalla. Pôvodná hra potešila všetkých priaznivcov vikingov, ale pre skúsenejších hráčov nebola až tak uspokojujúcou. To však tvorcovia viac napravili hernými rozšíreniami, ktoré naozaj stoja za to.

Rozšírenia lepšie ako samotná hra!

Najnovšie sme od Ubisoftu dostali nový trailer, ktorý nám bližšie približuje to, čo od DLC Dawn of Ragnarok môžeme vlastne očakávať. Nedávno sme totiž dostali nadupaný cinematic trailer, ktorý nám v plnej paráde predstavil toto DLC aj s jeho hlavnou postavou. A tou bude samotný najvyšší boh Ódin! Práve za neho v tomto DLC budeme hrať, pričom pôjde o záchranu jeho syna Baldura a strastiplný boj s obávanými protivníkmi.

V najnovšom traileri nám Ubisoft ukazuje nové herné mechaniky, ktoré pôsobia veľmi lákavo a všetko naozaj nasvedčuje tomu, že toto nové herné rozšírenie bude (rovnako ako dve predošlé, ak nie ešte viac) lepšie, než pôvodná hra!

Aká budúcnosť čaká Assassin´s Creed?

Vo svete videohier sa môžeme stretnúť s názormi, že hry od Ubisoftu strácajú na kvalite i originalite hrania. To by sa však v prípade série Assassin´s Creed do budúcna malo zmeniť naozaj zaujímavým spôsobom. Pôjde totiž o to, že svetlo sveta by v bližšie nešpecifikovanej budúcnosti malo uzrieť takzvané Assassin´s Creed: Infinity. Nemalo by ísť úplne o podobu hry, na akú sme zvyknutí. Malo by ísť o neustále vyvíjajúcu sa platformu, ktorá ponúkne pravdepodobne spojenie niekoľkých hier do jedného navzájom prelínajúceho sa herného zážitku. Toto spomínané Infinity by zároveň malo byť neustále updatované novým obsahom, čo by malo zážitok z hrania držať zaujímavým dlhodobo. Sme na to rozhodne zvedaví!

Avšak podľa tvorcov sa do vydania Assassin´s Creed: Infinity dočkáme ešte minimálne jednej plnohodnotnej hry.

ZDROJ: techradar.com / Gerald Lynch 

COVER PHOTO: game-news24 / Noah S.

ZDROJ: hrej.cz / Tadeáš Pepř

techradar.com / Gerald Lynch

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *