Videohry

Epický trailer na GOD OF WAR ukazuje súboj Kratosa s Thorom

god of war

Dátum 9.11. sa pomaly, ale isto blíži a spoločne s ním aj vydanie novej hry z už kultovej série God of War. Na tento výnimočný titul čaká celý herný svet už od roku 2018, kedy svetlo sveta uzrel jeho predchodca. Z bájnej gréckej mytológie sa totiž hlavný hrdina Kratos presunul na sever a otvorili sa nám tak možnosti úžasných príbehov mytológie tentoraz severskej.

Kratos trochu zostarol a má syna menom Atreus, z ktorého sa vlastne v závere predošlej hry ukázal samotný Loki. Práve toto zistenie tvorí pôdu pre ďalšie rozvíjanie príbehu otca so synom, ktorí stoja naproti hnevu severského panteónu. A keďže v minulej hre spoločne zabili Magniho a Modiho, thorových synov… Je asi jasné, k čomu ich príbeh smeruje!

God of War je na svojom vrchole

Nie nadarmo ľudia pokladajú hru God of War za jednu z najlepších hier všetkých čias. Jej skvelo hrateľné spracovanie a výborný príbeh sú naozaj pekelne vyzretou gamingovou chuťovkou. Je určite namieste čosi podobné očakávať aj od blížiaceho sa GoW: Ragnarok. Ten sa nám v uplynulých dňoch priblížil aj novým (vyššie priloženým) trailerom. V novej ukážke z tejto očakávanej hry sa vôbec po prvýkrát stretávame aj so samotným Thorom. Boh hromu pre Kratosa dozaista predstavuje jedného z doposiaľ vôbec najťažších súperov!

Okrem Thora sa však v GoW: Ragnarok stretnemne aj s kvantami nových protivníkov, množstvami doposiaľ nevidených príšer a takisto by sa mal ukázať aj sám veľký Ódin. Z nášho textu je teda asi jasné, že sa na túto hru veľmi tešíme… A ako ste na tom vy?

god of war

1 thoughts on “Epický trailer na GOD OF WAR ukazuje súboj Kratosa s Thorom

Comments are closed.