Videohry

Prekoná God Of War: RAGNAROK svojho predchodcu?

Už doslova iba dni zostávajú do vydania azda najočakávanejšej hry tohto roku. God Of War: Ragnarok bude dostupný už 9. novembra, pričom celý herný svet do neho vkladá ohromné nádeje. Podarí sa mu však prekonať úspech svojho predchodcu?

V roku 2018 prišiel takpovediac nový štart pre obľúbenú videohernú sériu. Nové zasadenie do severského prostredia tomu náramne pomohlo a dostali sme naozaj skvelú príbehovku s nezameniteľnou akciou. Srdcia videoherných fanúšikom naprieč celým svetom si hra získala práve upravenou hrateľnosťou, skvelým príbehom, neuveriteľne záživnými bojovými sekvenciami a takisto aj výnimočnou atmosférou. Pokračovanie ságy gréckeho boha vojny Kratosa bude musieť preliezať naozaj veľmi vysoko nastavenú latku. Už však z dostupných ukážok sa môžeme tešiť na poriadne vizuálne divadlo, pričom sa stretneme aj s novými protivníkmi, navštívime nové svety a dozvieme sa pokračovanie príbehových liniek, ktoré určite budú mať čo ponúknuť.

God Of War: Ragnarok vs. Elden Ring

Je všeobecným faktom, že Ragnarok je najočakávanejšou hrou tohto roka. Avšak netreba zabúdať ani brutálne výborný titul s názvom Elden Ring, ktorý totálne ovládol prvú polovicu kalendárneho roka 2022. Hra je svojím žánrom mierne odlišná, avšak ponúka taktiež skvelý fantasy svet, preto tieto dva tituly môžeme chápať ako priamych konkurentov. Rozdiel je možno v tom, že Elden Ring prišiel takpovediac nenápadne, pričom takmer okamžite po vydaní svojimi kvalitami načisto zničil konkurenciu. Sledovať súboj o to, ktorá hra sa stane hrou roka 2022, bude teda určite zaujímavé!

vypredaj

COVER PHOTO: ign.com/Destin Legarie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *