Videohry

V tejto epickej hre sa môžeš stať samotným Ódinom!

V rozšírení tejto epickej hry sa aj ty môžeš stať samotným Všeotcom Ódinom!

Absolútne najväčšie rozšírenie za celú éru hernej série Assassin´s Creed, konkrétne titulu Assassin´s Creed Valhalla. Už čoskoro sa totiž dočkaneme jeho tretieho DLC, ktoré hráči očakávajú dokonca s väčším nadšením, než pôvodnú hru. Avšak pozrime sa na to pekne postupne.

Assassin´s Creed Valhalla

Napriek tomu, že populárne séria Assassin´s Creed od Ubisoftu na prvý pohľad pôsobí skôr ako historcký gameplay, na skutočnom historickom pozadí sa za posledné roky čoraz častejšie zamotávame aj s pôsobením mágie, či iných mystických prvkov. Nadprirodzené javy sú počas posledných dielov cítiť asi najviac, špeciálne napríklad v AC Odyssea alebo aj v minuloročnom hite Assassin´s Creed Valhalla. Po jeho vydaní sa objavili viaceré nie až tak pozitívne reakcie od fanúšikov tejto série, pričom sa ten všeobecný názor na Valhallu zlepšuje každým ďalším DLC, resp. teda herným rozšírením.

Zlepšenie každým ďalším prídavkom?

Najviac pozitívne reakcie zaznamenalo po Wrath of the Druids konkrétne druhé DLC Siege of Paris, pričom tentoraz sa máme očividne pripraviť na čosi ďaleko epickejšie.

Prichádza Assassin´s Creed Valhalla: DAWN OF RAGNAROK!

Najnovšie rozšírenie pre Assassin´s Creed Valhalla dorazí až po novom roku, konkrétne 10. marca. Toto DLC bude podľa všetkého najväčším rozšírením v celej histórii Assassin´s Creed. Tentoraz budeme môcť zabudnúť na hlavného hrdinu Eivora – hrať totiž v tomto DLC budeme za samotného Ódina! Ten sa totiž vydáva za misiou zachrániť všetkých 9 svetov a jeho protivníkmi sú rovno dve strany – oheň a ľad! Tešiť sa teda môžeme na epické súboje nielen s ohnivými démonmi, ale aj s ľadovými obrami. Okrem nových dobrodružstiev a obrovského herného sveta sa môžeme tešiž aj na úplne nový herný mechanizmus. V koži Ódina totiž budeme môcť využívať dokonca silu našich protivníkov! Je sa teda rozhodne na čo tešiť, užite si túto krásnu upútavku:

COVER PHOTO: geekculture.co

ZDROJ: hrej.cz

1 thoughts on “V tejto epickej hre sa môžeš stať samotným Ódinom!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *