STANO
FATUL

Zakľadateľ webu somviking.sk

 

Drahý bojovník, drahá bojovníčka…
Vítam ťa na webe SomViking.sk.
 
Založil som ho s úmyslom rozšíriť svoje nadšenie pre vikingskú kultúru v rovinách, v ktorých sa ako tvorca cítim najlepšie.
Tu nejde iba o E-SHOP, táto stránka má slúžiť na budovanie komunity, ktorú v našich zemepisných šírkach doposiaľ spájala iba spoločná láska k histórii a mytológii.
Tomu je však koniec! Si aj ty pripravený/pripravená zabojovať so mnou o vstup do Valhally?

ČO VŠETKO U NÁS NÁJDEŠ?

VIKINGSKÉ DOPLNKY

  • Vikingovia mali svoj životný štýl. Ten sa veľmi úzko spájal aj s talizmanmi, ktorých hodnotu vkladali aj do materiálnych ozdôb na svojom tele. Ty si to teraz môžeš vyskúšať sám/sama na sebe!
  • Ideš si prstene, náhrdelníky, náramky?
  • Na našom e-shope máme široký výber rôznych doplnkov, s ktorými sa aj ty môžeš cítiť ako pravý viking!

ČLÁNKY Z DOMU I ZO SVETA

  • Ak dostatočne pozorne počúvaš, vždy sa ti do uší dostanú noviny z okolia i celého šíreho sveta.

  • Napriek tomu, že svoj najväčší rozkvet mali vikingovia už celé tisícročie dozadu, v ich témach sa neustále radi „hrabeme“ dodnes.

  • Práve preto… hocičo sa šúchne doma či vo svete, u nás sa to dočítate medzi prvými!

MOTIVÁCIU NA KAŽDÝ DEŇ

  • Pravého bojovníka nerobí meč… tvorí ho správne nastavená hlava.

  • Na webe SomViking.sk (a takisto na našich sociálnych sieťach) nájdeš kopy poriadnej motivácie, ktorá toho pravého bojovníka/bojovníčku prebudí aj v tebe!

  • V akej forme ju dostaneš? V takej, akú budeš v daný moment času a priestoru od bohov potrebovať najviac!

Ponúkame širokú škálu vikingských doplnkov ako náramky, prstene či náhrdelníky ako jediný čisto vikingský e-shop na Slovensku!

Vikingovia žijú dodnes skrz literatúru, ságy, popkultúru a mnoho ďalších smerov, ktoré sme sa rozhodli s vami zdieľať. Neberieme sa príliš vážne, jednoducho si chceme užívať všetok obsah, ktorý tvorí severskú históriu a je inšpiráciou pre nás i v súčasnosti. Sami sme veľkými fanúšikmi severských motívov a doplnky, ktoré máme v predaji na našom e-shope samozrejme aj sami nosíme.

Rozhodne sa nechceme prezentovať ako e-shop, ktorý sa venuje predaju historických replík. Čomusi takému sa do budúcnosti určite nebránime, ale momentálne náš sortiment tvoria najmä produkty, ktoré sú severskými dizajnmi iba inšpirované. Z nášho pohľadu ide jednoducho o doplnky, s ktorými si svoj každodenný štýl dokážu vyladiť obyčajní fanúšikovia. Tak, ako sme fanúšikovia vikingského sveta aj my sami! A čo je najdôležitejšie – tieto doplnky aj my sami nosíme, čo je podľa nášho názoru základom dôveryhodného predaja!

Pre náš vikingský e-shop máme do budúcnosti veľké plány najmä s vlastnou výrobou, k čomu nás neustále približuje práve vaša podpora. SOMVIKING.SK je jediný slovenský vikingský web. Pre všetkých fanúšikov vikingov a vikingskej kultúry máme nielen e-shop, ale aj blog s článkami so severskou tématikou. Skrz naše sociálne siete taktiež z času na čas zdieľame tzv. klišé motiváciu, ktorej štipku dozaista všetci občas potrebujeme. Pre všetky aktuálne info nás nezabudni sledovať na našom Facebooku, prípadne aj na Instagrame! Tam vás budeme vždy okamžite informovať nielen o zľavách, ale aj o všetkých nových článkoch na našom blogu