Ponúkame širokú škálu vikingských doplnkov ako náramky, prstene či náhrdelníky ako jediný čisto vikingský e-shop na Slovensku!

Vikingovia žijú dodnes skrz literatúru, ságy, popkultúru a mnoho ďalších smerov, ktoré sme sa rozhodli s vami zdieľať. Neberieme sa príliš vážne, jednoducho si chceme užívať všetok obsah, ktorý tvorí severskú históriu a je inšpiráciou pre nás i v súčasnosti. Sami sme veľkými fanúšikmi severských motívov a doplnky, ktoré máme v predaji na našom e-shope samozrejme aj sami nosíme.

Rozhodne sa nechceme prezentovať ako e-shop, ktorý sa venuje predaju historických replík. Čomusi takému sa do budúcnosti určite nebránime, ale momentálne náš sortiment tvoria najmä produkty, ktoré sú severskými dizajnmi iba inšpirované. Z nášho pohľadu ide jednoducho o doplnky, s ktorými si svoj každodenný štýl dokážu vyladiť obyčajní fanúšikovia. Tak, ako sme fanúšikovia vikingského sveta aj my sami! A čo je najdôležitejšie – tieto doplnky aj my sami nosíme, čo je podľa nášho názoru základom dôveryhodného predaja!

Pre náš vikingský e-shop máme do budúcnosti veľké plány najmä s vlastnou výrobou, k čomu nás neustále približuje práve vaša podpora. SOMVIKING.SK je jediný slovenský vikingský web. Pre všetkých fanúšikov vikingov a vikingskej kultúry máme nielen e-shop, ale aj blog s článkami so severskou tématikou. Skrz naše sociálne siete taktiež z času na čas zdieľame tzv. klišé motiváciu, ktorej štipku dozaista všetci občas potrebujeme. Pre všetky aktuálne info nás nezabudni sledovať na našom Facebooku, prípadne aj na Instagrame! Tam vás budeme vždy okamžite informovať nielen o zľavách, ale aj o všetkých nových článkoch na našom blogu

Zobrazených 1–9 z 10 výsledkov