Novinky

Novinka: Krásne ručne modelované zvieracie talizmany

Je pre nás obrovskou radosťou, že ti môžeme predstaviť našu najnovšiu spoluprácu v rámci nášho sortimentu! Spojili sme sa totiž so šikovnou umelkyňou Sefinou z Českej Republiky, ktorá už niekoľko rokov vlastnoručne vyrába nádherné talizmany a prívesky v naozaj rôznych dizajnoch a tvaroch.

Tieto talizmany v našej ponuke sú modelované ručne z polymérovej hmoty. Sú zdobené kryštálmi a metalickými pigmentami v prášku. Každý z týchto šperkov je originál, teda napriek rovnakému dizajnu bude každý jeden kus jedinečný. V šperkoch sú vsadené kamene – labradority, pričom ide o minerály, ktorých náleziská sú po celom svete, ale taktiež aj napríklad vo Fínsku alebo Nórsku.

Polymérová hmota je zmes plastov a pre čo najdlhšiu životnosť týchto šperkov doporučujeme vyhýbať sa s nimi kontaktu s vodou, plus kvôli väčšiemu poteniu ich nie je vhodné nosiť ani počas športovania, prípadne spánku, aby sa šperk neponičil. Nakoľko ide o produkty, ktoré sú vyrábané na objednávku, po pridaní do tvojho košíka bude možná iba platba predom. Vybrať si teda môžeš buď bankový prevod alebo platbu kartou online.

Sefin Instagram si otvoríš KLIKNUTÍM SEM. Aké talizmany však u nás nájdeš na začiatok tejto spolupráce?

Ručne modelovaný talizman s kameňom „HAVRAN“

Ručne modelovaný talizman z polymérovej hmoty s dizajnom havrana. Havran býva poslom a symbolom mysle, vedenia a inteligencie. V severskej mytológii poznáme havrany najmä ako poslov samotného Ódina.

Talizman s havranom KÚPIŠ TU

prívesok na krk

Ručne modelovaný talizman s kameňom „VLK“

Ručne modelovaný talizman z polymérovej hmoty s dizajnom vlka. Vlk nás učí rovnováhe medzi samotárstvom a socializáciou. Ukazuje nám, že šťastie nie je v materiálnych veciach, ale v ľuďoch okolo nás. V severskej mytológii sa spája najmä s hrôzostrašným Fenrirom.

Talizman s vlkom KÚPIŠ TU

prívesok na krk

Ručne modelovaný talizman s kameňom „SOVA“

Ručne modelovaný talizman z polymérovej hmoty s dizajnom sovy. Aj sova je bájnym zvieraťom v severskej mytológii, pričom sa spája najmä so ženou premenenou na sovu, odkázanou na večný nočný život.

Talizman so sovou KÚPIŠ TU

prívesok na krk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať a my sa už tešíme na tvoju objednávku!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *