Novinky

Špeciálna limitovaná edícia sekier práve v predaji!

Dlhšiu dobu sme ťa pripravovali na chystané novinky, ktoré konečne dorazili! Pripravili sme si totiž pre teba limitovanú ponuku desiatich špeciálnych produktov, na ktoré sme všetci čakali! Chceš vedieť viac? Čítaj ďalej!

Ručná výroba z Českej Republiky

Do našej ponuky sme aktuálne po mesiacoch príprav a výroby na zákazku zahrnuli desať limitovaných produktov najlepšej kvality. V prípade všetkých desiatich produktov totiž ide o poctivú ručnú prácu z kováčskej dielne v Českej Republike čomu samozrejme zodpovedajú aj samotné ceny. Tie sú však opodstatné aj v podobe pridanej hodnoty toho, že každý z týchto desiatich kusov je u nás dostupný výlučne v podobe jedného jediného predajného kusu! Môžeš si tak aj ty do svojej zbierky doplniť výrobok, ktorý si už po tebe z našej stránky nikto iný nebude môcť kúpiť!

Čo v tejto ponuke nájdeš?

Najvýraznejšími produktami v rámci tejto limitovanej edície sú samozrejme túžobne očakávané ručne kované vikingské sekery! Tie sme si pre teba nachystali konkrétne v štyroch rôznych dizajnoch, pričom samozrejme nejde iba o výstavné kusy, ale o plne funkčné a kvalitné nástroje!

VIAC INFO TU

Ďalším dominantým prvkom je napríklad aj kvalitný severský kovaný nôž „SEAX“, ktorý sa môže stať tvojím verným služobníkom aj počas tých najtvrdších podmienok! Dodávame ho zároveň s ručne šitým koženým púzdrom, ktoré je samozrejme zahrnuté v jeho cene.

VIAC INFO TU

Medzi ďalšie produkty v tejto limitovanej edícii sú napríklad drevený či kostený náramok, prívesok na krk alebo taktiež ručne vyrezávané drevené lyžičky, ktoré máme pre teba dostupné v dvoch veľkostiach.

VIAC INFO TU

Do budúcna sa po vypredaní tejto limitovanej edície budeme určite snažiť pripraviť si pre teba opäť čosi podobné, pričom je samozrejme možnosť, že podobný typ výrobkov bude niekedy v budúcnosti v našej ponuke nastálo. O tom ťa už potom neskôr však samozrejme budeme okamžite informovať!

VŠETKY PRODUKTY Z TEJTO LIMITOVANEJ EDÍCIE SI VIEŠ POZRIEŤ NA TOMTO ODKAZE

Tak čo, ktorý z týchto produktov si nájde svoje právoplatné miesto v tvojej zbierke? Ponáhľaj sa, prvé kusy už sú vypredané!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *