Novinky

Naša cesta začala – VITAJ!

Tak ako sa zvykne hovoriť… keď ti v určitej oblasti čosi chýba, najlepšie túto „dieru na trhu“ zaplníš tak, že ten projekt vytvoríš vlastným úsilím. Presne táto myšlienka stála na počiatku zrodu webu SomViking.sk.

Práve tým má tento web byť pre všetkých tých, ktorí zdieľajú lásku k vikingskej kultúre a severskej mytológii v tých najrôznejších formách, aké nám ponúka súčasná doba. Pripomínať si to vieme nielen v podobe faktografie, ale taktiež ako svetoznáme seriály, filmovú tvorbu, literatúru, videoherné počiny alebo samozrejme aj prostredníctvom vikingských doplnkov. Hoci náš e-shop tvorí dominantnú časť tohto jedinečného projektu, jeho jadro náplňajú všetky aspekty webstránky SomViking.sk. Menovite už spomínaný e-shop, ale aj články či (ne)pravidelná videotvorba v podobe nejakých tých propagačných videí.

PHOTO: Filip Cepka

Každý fanúšik vikingov si týmto spôsobom môže vybrať cestu, ktorou chce svoju lásku zdieľať najčastejšie. Už na nás je len to, aby sme vás skutočne zásobovali vo veľkom všetkými možnými novinkami, ktoré sa s touto úžasnou kultúrou a životným štýlom spájajú.

V oblasti písaných článkov sa môžu prepletať témy s podkladom pre jednotlivé videá – ty si v tom prípade môžeš samozrejme vybrať, ktorá tvorba príjímania obsahu je pre teba najvhodnejšia.

Zároveň však môžeš rátať aj so širokým výberom vikingských doplnkov, ktoré tvoria hlavne prstene, náramky a náhrdeľníky. Všetko s motívmi vídanými i nevídanými, vhodnými pre mužov i ženy, pomocou ktorých vieš aj ty doplniť svoj celkový imidž to vytúženej podoby.

PHOTO: Filip Cepka

Samozrejme tieto materiálne aspekty nie sú ničím výnimočným, pokiaľ skutočne nezobrazujú tvoje vnútro. A okrem bežného potešenie sa teda môžeš tešiť aj na pravidelnú dávku motivácie a pozitívnej energie, ktorá ti možno dopomôže preplávať neľahké vlny života.

V dnešnej zrýchlenej dobe je možno fajn trochu spomaliť a obzrieť sa ponad plece späť do minulosti. So stránkou SomViking.sk to zároveň môže byť aj extrémne štýlové. Sleduj nás na sociálnych sieťach, nech ti žiadne naše novinky nikdy neuniknú.

A nezabudni… hoci treba pamätať na minulosť… budúcnosť leží už teraz v tvojich myšlienkach. My ti ich pomôžeme pretaviť do reality!

PHOTO: Filip Cepka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *