Kinematografia

Seriál THE LAST KINGDOM sa dočká svojho finále!

Populárny britský seriál THE LAST KINGDOM sa už čoskoro dočká svojho veľkolepého finále! Čo o ňom vieme?

Britský seriál The Last Kingdom je pre mnohých divákov kvalitnejším vikingským projektom, než The Vikings. Napriek tomu, že jeho budgetové možnosti sú znateľne horšie, než u známejších kolegov, tento seriál rozhodne dosahuje svoje nesporné kvality.

Seriál The Last Kingdom končí piatou sériou

Historická vikingská dráma na Netflixe sa končí už onedlho. Piata séria seriálu The Last Kingdom bude mať svoju premiéru na Netflixe už túto jar. Konkrétne pôjde o dátum 9. marca, kedy zistíme, či sa Uthredovi podarí konečne po toľkých útrapách naozaj získať späť to, čo mu právom patrí. Už od počiatku seriálu sa totiž hlavná postava pokúša získať späť pevnosť Bebbanburg, ktorú si neprávom privlastnil jeho strýko.

Najnovšie sme na nadchádzajúcu finálnu sériu dostali aj oficiálny trailer!

Koniec Uthreda. Alebo nie?

Seriál svojou piatou sériou končí. Po tom, ako si budeme môcť toto finále pozrieť na Netflixe, sa však s hlavnou postavou – samotným Uthredom – podľa všetkého lúčiť ešte nemusíme! Ide totiž o to, že seriál je tvorený podľa knižných predlôh od Bernarda Cornwella. A v knižkách je toho materiálu ešte o dosť viac, než sme zatiaľ videli skrz seriál!

Teraz niekedy začiatkom roku 2022 by sa malo začať pracovať na natáčaní filmu s názvom Seven Kings Must Die. Pôjde o spin-off film, v ktorom si Alexander Dreymon, predstaviteľ Uthreda, svoju ikonickú rolu zopakuje! Spolu s ním sa vrátia aj ďalšie známe tváre zo seriálu, ale dočkáme sa aj množstva nových postáv. O všetkom vás budeme samozrejme ihneď informovať, zostávajte naladení!

COVER PHOTO: what-on-netflix.com /Jacob Robinson

ZDROJ: variety.com / Naman Ramachandran

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *