Kinematografia

Vychutnaj si posledný trailer na nových Vikingov. Bude to seriál roka?

Chýbali ti vikingovia? Vychutnaj si finálnu ukážku z najnovších Vikingov. Bude Vikings: Valhalla seriál tohto roka?

Vikingovia sa čoskoro vrátia! Už niekoľkokrát sme sa s vami podelili o ukážky z pripravovaného seriálu, na ktorý všetci fanúšikovia pôvodných Vikings čakajú už mesiace. Pár dní dozadu však Netflix zverejnil finálny trailer na Vikings: Valhalla. Tento seriál vychádza na spomínanej svetoznámej streamovacej službe už teraz vo februári!

Obľúbiš si Leifa viac ako Ragnara?

Ako sme vám písali už v minulých článkoch, hlavnou postavou nového spin-off seriálu bude Leif Erikson. Pokiaľ vieš čosi málo z histórie, tak asi tušíš, že práve to je meno, ktoré sa spája samotné objavenie Ameriky. Ameriku v seriáli objavil síce Floki, ale vo Vikings: Valhalla budeme môcť spoznať trochu bližšie príbeh samotného Leifa. Toho stvárňuje charizmatický mladý herec Sam Corlett. Zaujímavosťou je, že tvorcovia sa pri výbere herca inšpirovali pôvodným seriálom.

Legendárneho Ragnara Lothbroka si totiž zahral Travis Fimmel, herec a model pôvodom z Austrálie. Leifa Eriksona stvárni vo Vikings: Valhalla už spomínaný Sam Corlett – ktorý je takisto Austrálčan a rovnako ako Travis, aj on sa okrem herectva venuje aj modelingu.

Vikingovia plnej sile na Netflixe už čoskoro!

Narozdiel od pôvodného seriálu, Vikings: Valhalla je čisto Netflixovým projektom. Vďaka tomu si už nebudeš musieť robiť starosti typu, že kedy si to budeš môcť legálne pozrieť aj na Slovensku bez toho, aby sa ti ušlo zbytočných spoilerov.

Nový seriál odštartuje na Netflixe už 25. februára, a podľa najnovšieho traileru sa teda rozhodne máme na čo tešiť. Fanúšikov zároveň potešili správy, že ešte minulý rok bola dotočená rovno aj druhá séria! A poslednou chuťovkou, ktorú pre vás máme je aj info, že nový seriál sa dočká ešte minimálne jednej ďalšej série, teda tvorcovia do neho rozhodne vkladajú veľké nádeje. Pokiaľ bude seriál Vikings: Valhalla dynamický a bude nás baviť bez zbytočného naťahovania (s akým sme sa žiaľ v posledných sériách Vikings žiaľ stretli), budeme určite iba radi!

1 thoughts on “Vychutnaj si posledný trailer na nových Vikingov. Bude to seriál roka?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *