Novinky

JA SOM VIKING. Si aj ty? Začala nová éra

Dlhší čas panovalo na našom webe vzduchoprázdno. Už sme pomaly prestávali dúfať, že príde ten moment, kedy vás opäť budeme môcť tešiť ďalšou aktivitou v rámci článkovej sekcie, ale aj s novým sortimentom. Táto doba temna sa však už našťastie skončila a my sme znovu v plnej sile! A s tým sa nesie aj niekoľko noviniek, poď si ich prezrieť spoločne s nami!

SOMVIKING.SK opäť pri sile!

Začali by sme tým, že naše články už vychádzajú (až na občasné výnimky) pravidelne, a teda každý pondelok a štvrtok. Ďalšou z radu noviniek je tiež aj náš čerstvo založený TikTokový účet, kde sa budeme snažiť pridávať aj krátky videobsah, ktorý náš repertoár veríme zľahka doplní o ďalšie zaujímavosti. Náš účet nájdete KLIKNUTÍM SEM.

Ďalšia zásadná novinka je najmä nový sortiment! S tým starým sme sa v rámci tejto novej éry už nadobro rozlúčili, teda nájdeš u nás už iba kvalitné produkty vyrobené čisto z chirurgickej ocele bez akýchkoľvek zliatín (samozrejme s výnimkou napríklad kožených náramkov). Pridali sme konkrétne nové:

1. NÁRAMKY (na obrázku 3/9)

2. PRSTENE (na obrázku 3/3)

3. NÁHRDELNÍKY (na obrázku 3/6)

Čo príde v budúcnosti?

Aktuálnymi novinkami však ešte nekončíme, práve naopak. Na pláne je už o pár tyždňov zároveň aj masívne rozšírenie. Už sme to v určitých príspevkoch mierne naznačovali, ale hlavnými produktami v ďalšej vlne… Budú sekery! Tešiť sa môžete konkrétnejšie na trojicu sekier poctivo vyrobených v Českej Republike!

Od rovnakého výrobcu zároveň do našej ponuky pribudne vikingský nôž alebo dokonca aj kostené/drevené náramky a vyrezávané drevene lyžičky so severským vzorom. Už sa nevieme dočkať, kedy vám našu opätovne rozšírenú ponuku predstavíme, budeme vás určite informovať už čoskoro!

Naše aktuálne nové vikingské produkty si môžete prezrieť po kliknutí na banner nižšie:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *