Témy

Aj ty môžeš patriť medzi MODERNÝCH VIKINGOV

Moderný viking – je to podľa teba zvláštne spojenie? Nie, nemyslíme tým, že teraz vezmime sekery a poďme do priľahlých lesov obetovať zvieratá Ódinovi. Nie žeby sme neuznávali aj tento spôsob života, ale naša aktuálne mienená filozofia spočíva možno v čomsi inom.

Štýl myslenia sme už v jednom z minulých článkov spájali ako ten starodávny, prirodzený um spoločne s novými informáciami a poznatkami. Čosi podobné sa pokúsime dosiahnuť v rámci našej značky aj čo sa týka štýlu ako takého.

Bez toho, žeby malo ísť o nezmyselné pózy – očividne je náš e-shop založený najmä na štýle. Naše vikingské doplnky sa neustále chceme snažiť dopĺňať i obmieňať, aby sa jednak zachovávali tradičné symboly, ale zároveň určite mienime prispôsobovať náš sortiment modernému dizajnu, s ktorým by naši zákazníci nemuseli nevyhnutne vytŕčať z radu. Skôr ale naopak pôsobiť moderne a so zmyslom pre doplnky. Rozhodne neplánujeme držať krok s akýmikoľvek trendami, ale práveže zaviesť čosi ako nový pohľad na všetkých fanúšikov severskej kultúry, ktorí sa chcú takto istým spôsobom prezentovať aj navonok.

Prvým krokom v tomto smere sú nové produkty, ktoré nájdeš na našom e-shope.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *