Videohry

Dostali sme prvú ukážku z hry GOD OF WAR: RAGNAROK

Čakanie sa skončilo! Po mesiacoch odvtedy, čo sme dostali iba veľmi nejasný teaser na plánované pokračovanie svetoznámej série God Of War, tu máme konečne plnohodnotný trailer.

Tak ako minulý diel z tejto RPG série aj ten aktuálny nedostal svoje číselné označenie. Po mnohých GOW väčších či menších tituloch vyšiel v roku 2018 diel jednoducho s názvom God Of War, ktorý istým štýlom pôsobil ako reštart celej série. Po tom, čo Kratos vyvraždil celý grécky panteón, sa utiahol na sever, kde sa dostal do konfliktu tentoraz s bohmi Asgardu.

V tomto štýle sa samozrejme bude niesť aj ďalší diel, ktorého vydanie sa posunulo na začiatok roku 2022. Pôjde o hru s názvom God Of War: Ragnarok, ktorý rovnako ako jeho predchodca bude exkluzivitou čisto na konzoly PlayStation. Spočiatku sa mohlo zdať, že hra vyjde čisto na PS5, avšak nakoniec bude optimalizovaná aj na predošlú generáciu. Aktuálne sa odohral očakávaný event PlayStation Showcase, počas ktorého sa okrem mnohých skutočne ambicióznych titulov zverejnil aj plnohodnotný trailer na očakávaný God Of War: Ragnarok.

V ukážke môžeme vidieť veľkú podobnosť práve s predchádzajúcim dielom. To je samozrejme veľmi vítané, keďže spracovanie predošlej hry si získalo veľkú priazeň drvivej väčšiny hráčov. God Of War: Ragnarok priamo nadväzuje na koniec predošlej hry, pričom jednak zachováva všetky pozitívne stránky, ale zároveň ponúka rozšírenie v podobe skúmania príbehu, ale aj akcie či nového spektra protivníkov.

Ako môžeme vidieť, trailer je zmesou videosekvencií priamo z hry alebo jej samotného hrania. Do vydania môžeme zároveň očakávať určite ešte lepšie grafické spracovanie, než sme mali možnosť aktuálne vidieť, čiže sa určite máme na čo tešiť!

1 thoughts on “Dostali sme prvú ukážku z hry GOD OF WAR: RAGNAROK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *