Novinky

Máme výpredaj – uchmatni si svoje kúsky za pár EUR

Čau kamoš, čau kamoška. Možno ste si všimli, že v ponuke nášho e-shopu posledné mesiace veľmi nič nové nepribúda a sme si toho plne vedomí. Ba práve naopak, produkty postupne miznú, keďže sa priebežne vypredávajú. A to je presne náš zámer. O čo ide?

Možno si vravíš, že však dopredaje sú bežnou vecou. A v podstate máš pravdu. Veci sa totiž majú tak, že plánujeme mierne náš e-shop prekopať od základov. To znamená, že skutočne sa môžete tešiť na hromadu nových produktov. Niektoré vybrané a obľúbené samozrejme v našej ponuke zostanú, ale to zatiaľ vedia iba bohovia. Každopádne, nové produkty budú kvalitatívne minimálne vyrobené z kože, alebo chirurgickej ocele. Ide nám totiž o to, aby celá naša ponuka pozostávala z kvalitných, ale ideálne cenovo dostupných doplnkov, ktoré veľmi nezaťažia vaše peňaženky.

Aktuálne všetko, čo nájdeš v našej ponuke, sú posledné kúsky za pár drobných. Ich kúpou nám teda pomôžeš nielen vypráazdniť sklady, ale takisto môžeš urobiť radosť sebe, alebo svojím blízkym doslova za pár EUR. Ideš do toho?

Ide o ďalší krok v našej ceste za tým, aby sme jedného dňa mali v ponuke i ďalšie výrobky – ideálne ručná práca a výroba v našich domovských končinách. To je však hudba budúcnosti, sme však radi, že sme k tomu aj vďaka vašej nehynúcej podpore opäť o čosi bližšie. Neboj sa teda nabehnúť na náš E-SHOP a pomôcť nám vyčistiť sklady. Čím skôr sa tak stane, tým skôr predstavíme nové produkty!

Ešte raz ti ďakujeme a tešíme sa na všetko, čo nás spolu čaká! 🙂

vypredaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *