Kinematografia

Lokiho seriál si na Slovensku oficiálne tak skoro nepozrieš

Napriek tomu, že celosvetovo populárny seriál z dieľne MCU – Loki, už dávnejšie skončil svoju prvú prvú sériu, na Slovensku sme si ho oficiálnou cestou pozrieť prakticky nemohli. Seriál totiž vychádzal na streamovacej platforme Disney+, ktorá v našich končinách zatiaľ dostupná nie je.

Nedávno sme zachytili správy, že táto služba už čoskoro príde aj na naše územie. To sa však ukazuje ako ešte pomerne dlhá doba, keďže podľa oficiálneho vyjadrenia vedúcej komunikácie pre náš región, Marty Szafrańskej k nám služba nedorazí na jeseň, ako to pôvodne bolo plánované.

Z jej aktuálneho stanoviska sme sa dozvedeli, že Disney+ na Slovensko, do Českej republiky i ďalších krajín Strednej a Východnej Európy dorazí až v priebehu leta 2022.

Zatiaľ si teda diváci obľúbených marveláckych noviniek budú musieť vystačiť s alternatívnymi možnosťami zhliadnutia nových titulov. Oficiálne si tak Loki-ho budeme vedieť pozrieť možno až s jeho druhou sériou. Tá však zároveň môže doraziť až v časovom rozmedzí niekoľkých rokov od tej prvej.

ZDROJ: Fontech.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *