Kinematografia

Analýza: Aký silný je boh hromu Thor v Marvel filmoch?

Thor

Vôbec sa netajíme tým, že aj napriek nejakým mytologickým nepresnostiam sme fanúšikmi spracovania boha hromu z komiksového Marvel univerza. Treba podotknúť, že Chris Hemsworth je ako Thor veľmi vydarená postava, ktorá je aj napriek rozporuplným recenziám na film Thor: Love and Thunder veľmi obľúbenou. Ako je však na tom tento filmový Thor so svojimi schopnosťami? Na to sa pozrieme práve v dnešnom článku!

Aký silný je Thor?

Teda skôr popravde… Môžeme sa na to pozrieť spoločne v jednom konkrétnom videu, ktoré sa v posledných dňoch objavilo na YouTube.

Ide konkrétne o YouTubový kanál NeXus49, kde sa NeXus venuje filmom, seriálom, anime… Jednoducho hociakému nerdovskému obsahu, ktorý nás tak moc baví. Spracoval aktuálne fakt kvalitné video, ktoré komplexne popisuje Thora naprieč všetkými filmami, v ktorých sa v rámci Marvel Cinematic Universe objavil. Analyzuje aj jeho zbrane Mjolnir a Stormbreaker, vysvetľuje súvislosti, prepojenia… Jednoducho super spracovaná téma, o ktorú sa radi podelíme aj s tebou!

Ako si na tom ty? Baví ťa MCU aj napriek svojim kolísavým kvalitám v rámci posledných projektov?

Ak si aj ty stratil/-a nádej, rozhodne odporúčame aktuálnych Strážcov Galaxie 3, čo je film, z ktorého je extrémne cítiť srdiečko. A pravdepodobne sa ani ty neubrániš slzám! Sleduj nás aj naďalej!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *