Videohry

AC: VALHALLA dostalo druhé veľké rozšírenie – Útok na Paríž!

Populárna videoherná séria Assassin´s Creed je známa tým, že nám ponúka neustále nové historické prostredia, v ktorých spoznávame nových zabijakov využívajúcich okrem iného aj nesmrteľné koncepty vynálezov majstra Leonarda. Nový diel dostávame takmer každý rok, pričom niekto sa môže sťažovať, že je to stále to isté, ako napríklad pri hrách FIFA. Nadšenci vikingov však určite aktuálne posledný diel AC: Valhalla prijali s otvorenou náručou!

Neustála snaha o zlepšovanie grafického spracovanie je pri hrách od Ubisoftu samozrejmosťou. AC: Valhalla sa vďaka zasadeniu do dávnej Škandinávie môže pýšiť skutočne krásnou prírodou, pričom jej spracovanie bolo porovnávamé aj s takými velikánmi videoherného sveta, ako napríklad Red Dead Redemption 2 alebo Witcher 3. V niektorých veciach sa graficky Valhalla na tieto hry nedoťahuje, avšak vikingským prostredím a príbehom je pre fanúšikov severskej kultúry skutočnou hernou odmenou!

Hra vyšla na jeseň minulého roka, pričom ju ale tvorcovia udržujú pri živote aj obľúbenými rozšíreniami. Prvé DLC Wrath of the Druids tentoraz dostáva spoločníka v podobe rozšírenia The Siege of Paris, ktorého dej sme (aspoň približne) samozrejme mali možnosť vidieť aj v dobre známom seriále. Ide zatiaľ o druhé veľké rozšírenie a predpokladá sa, žeby sme mali dostať možnosť zahrať si minimálne ešte jedno ďalšie.

Rozšírenie si vieš zahrať tak, že si predplácaš tzv. Season Pas alebo urobíš klasickú jednorazovú kúpu v dostupnom hernom obchode.

V najnovšom DLC si budeš môcť zahrať nové misie, ktoré jedna za druhou povedú až priamo k bránam Paríža, kde si budeš môcť zopakovať jednu z najväčších vikingských výprav v histórii. Pustíš sa do tohoto rozšírenia aj ty?

Pokojne nám daj vedieť, pretože my si na neho už zuby určite brúsime!

1 thoughts on “AC: VALHALLA dostalo druhé veľké rozšírenie – Útok na Paríž!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *