Kinematografia

Je to oficiálne! Nový seriál VIKINGS dostane ďalšie série

Už je to naozaj oficiálne! Nový seriál Vikings od Netflixu na istotu dostane svoje ďalšie série. Čo o nich vieme?

Seriál Vikings: Valhalla je už nejaký čas na Netflixe. Prvá séria pokračovania vikingskej ságy sa za prvých pár dní vyšplhala na prvé priečky celosvetovej sledovanosti. To sa vďaka tejto silnej značke samozrejme predpokladalo, aj keď podľa recenzií nemôžeme hovoriť o kvalite prvých śerií pôvodného seriálu. Čo je však zrejmé je fakt, že u divákov si tento seriál stále vedie pomerne slušne, vďaka čomu v ňom tvorcovia budú pokračovať.

Dočkáme sa ďalších sérií?

Dobrou správou pre fanúšikov bolo, že prvá séria seriálu vyšla naraz a nevychádzala po jednej časti týždenne, ako sme mohli byť zvyknutí v minulosti. Do úspechu seriálu Vikings: Valhalla však tvorcovia vkladali veľa nádejí, pretože ešte pokým sa na Netflixe ukázala prvá séria, bola natočená už aj druhá, ktorá je momentálne v štadiu editovania a strihu. V uplynulých dňoch sme sa zároveň mohli dozvedieť to, že Netflix pre tento seriál potvrdil minimálne ešte tretiu sériu a je veľmi pravdepodobné, že si vikingami sa na najväčšej streamovacej platforme nebudeme lúčiť ani potom.

Kedy sa seriál Vikings: Valhalla vráti?

Druhú sériu tohto seriálu môžeme pravdepodobne očakávať niekedy v tomto čase v roku 2023. Už túto jar sa však spúšťa natáčanie spomínanej tretej série, čiže podľa všetkého budú vychádzať tradične s odstupom jedného roka. O všetkých novinkách okolo príprav ďalších sérií vás budeme samozrejme informovať!

COVER PHOTO: sector.sk/saver

ZDROJ: netflix.com/tudus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *